NB Global Madencilik 2021 yılında; tüm yemeklik yağların rafinesinde kullanılan ağartma toprağı üretim tesisi, projelendirme ve kurulumu, yeraltı kaynakların tespiti ve değerlendirilmesi, işlenmesi, uluslararası pazar oluşturulması ve pazarlanması alanında uzman kişiler tarafından kurulmuştur.

Tamamen Türk sermayeli olan NB Global Madencilik, Türkiye’de bulunan maden ocaklarından çıkardığı sepiyolit, bentonit, attapulgit ve diatomit gibi zengin kil yataklarımızı değerlendirerek; faklı ürün, farklı fiyat esnekliği içinde geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Doğru ve uygun ürünleri seçmeniz konusunda size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyarız. Temel prensibimiz basit ve anlaşılır olmaktır.

İnovatif projeleri ve uzun süreli iş ilişkileri hedefleyen NB Global Madencilik, tüm yemeklik yağların rafinesinde kullanılan ağartma toprağı üretiminde, yerli ve yabancı pazarda lider konumuna hızla ilerlemektedir. Türkiye’de var olan üretim tesisi ile Avrupa, Ortadoğu, Rusya, Güney Amerika, Uzak Doğu, Kuzey ve Güney Afrika gibi yağ üretiminde Dünya’nın önemli sayılan pazarlarında en büyük tedarikçilerden biri olmayı hedeflemektedir. Hali hazırda Rusya, İtalya, İspanya, Fas, Tunus, Cezayir, Irak, Fildişi gibi yemeklik yağ üretiminde dünyanın en önemli pazarlarına ihracat gerçekleştirmektedir.

NB Global Madencilik inovatif ve son teknoloji kullanılarak geliştirilen üretim süreci ile, yüksek kalite standartları, verimliliği arttırmayı, maliyetleri düşürmeyi ve kazanç potansiyelini arttırmayı hedeflemektedir. Ağartma toprağı ürünleri; bentonit, sepiyolit, diyatomit ve attapulgit minerallerinden üretilmektedir.

6718
Ton Üretim
150 +
Çalışan
218
Sorunsuz Lojistik
9660
Mutlu Müşteri